fbpx

Utkatasána, pozícia stoličky, vyžaduje od nás odhodlanie a koncentráciu. Asána naťahuje celé nohy, predovšetkým lýtka a kvadricepsy, chrbát a ruky. Zlepšuje postoj tela, pomáha pri problémoch s chrbticou, uľahčuje trávenie a dýchanie. Pozícia rozvíja koncentráciu, rovnováhu, stabilitu a vytrvalosť.

Doba vyžaduje silu a stabilitu. Ak máte svoje ciele a túžby, vytrvajte a buďte trpezliví. Obráťte sa k nebesiam po radu a vedenie, a zároveň sa spoľahnite sa na pevnú oporu zeme. Ste dostatočne silní naplniť svoje ciele či získať niečo vzácne. Ak staviate dom, uistite sa , že má pevné základy. V práci konajte sebavedomo, s rozvahou a zvážte situáciu. Možno máte problémy doma, ako udržať rodinu pohromade.

Odhodlanie a vytrvalosť sú to najlepšie, čo môžete v súčasnosti ponúknuť, spolu s otvoreným srdcom. Ostatní vás budú vnímať ako pevnú skalu, o ktorú sa môžu oprieť a vy budete schopní podporovať nielen ich, ale aj seba.

Ostaňte sústredení a pevne ukotvení, ste pripravení dosiahnuť niečo veľké, dokázať sebe i ostatným, čo si zaslúžite a byť príkladom stability a rozhodnosti. Starajte sa o svoje telo, zhlboka dýchajte, jedzte zdravé jedlá a spite dostatočne. Na konci tohto obdobia sa budete cítiť ľahkí ako pierko, šťastní a hrdí na seba a na to čo ste dosiahli.

Namasté🙏