fbpx

Krunčasána, pozícia plameniaka, naťahuje zadnú stranu nôh, naťahuje a narovnáva chrbát a krk, rozvíja stabilitu, pôvab pokoj, stimuluje srdce, reprodukčné orgány, napráva ploché chodidlá a pomáha pri nadúvaní.

Plameniak je symbol šťastia a radosti. Pripomína nám , aby sme sa nebáli lásky, ale prijali ju s otvorenou náručou. Na to ale potrebujeme byť sebavedomí a byť si vedomí svojich potrieb a túžob. Plameniak je symbol krásy, rovnováhy a pôvabu. Ako múdry, veľmi spoločenský živočích, jasný, živý, extrovertný a rodinne založený nám dáva príklad radostného a harmonického života.

Ak potláčate svoje emócie, ak sa sústredíte iba na svoju prácu a zanedbávate zábavu, ak sa izolujete od sveta a od spoločnosti priateľov a ak nemáte partnera, tak nastal čas vrátiť všetky tieto radosti späť do svojho života. Kontakt s ľuďmi vás vráti späť do života, prinesie vám nové nápady a smery a otvorí vaše srdce zdieľanie, hraniu a k spoločnosti, ktorú tak veľmi potrebujete.

Vítajte všetky zmeny, flirtujte, nebojte sa ukázať svoju krásu a talenty. Avšak udržte si rovnováhu a nepadnite do extrému, nezdegradujte zábavu, lásku a priateľstvo do exhibicionizmu a samoľúbosti. Pozícia vás vyzýva vážiť si a radovať sa zo vzťahov a stať sa významnou, príťažlivou, spoľahlivou osobou s otvoreným srdcom.

Namasté🙏