fbpx

Darčekový balíček „Správny smer“

39,80 

Balíček na meditáciu „Správny smer“ v sebe zahŕňa japa málu, ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály a sviečku z kokosovo-repkového vosku v maľovanom obale.

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: BAL006 Kategória: Značky: , , , ,

 

Japa mála v balíčku má 54 korálok, je menšou verziou klasickej 108-korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe. Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  amazonitu, čierneho ónyxu a lotosového jaspisu. Amazonit je kameňom nádeje, prosperity a dôvery v lepšiu budúcnosť.

Vrecúško na japa málu je s ručne maľovaným symbolom ÓM. ÓM je posvätný zvuk, duchovní znak a mantra. Je to prvotný zvuk, vibrácia, z ktorých vznikol celý vesmír. Vrecúško ma rozmery cca 15 x19 cm a je vyhotovené zo 100% bavlny.

Prírodná sviečka obsahuje zmes rastlinných voskov a olejov, ktoré zaručia čisté, dlhé horenie bez toxínov. Tvorí ju zmes repkového a kokosového vosku so sviežou vôňou mäty a bergamontu. Repka bola vypestovaná v krajinách EÚ na existujúcej poľnohospodárskej pôde. Kokosové orechy pochádzajú z malých plantáží v Ázii a pri ich pestovaní nedošlo k odlesňovaniu.

Sviečka je obohatená o esenciálny olej z mäty, bergamontu a smaragdového pomandru z Aura somy. Mäta prináša osvieženie mysle, bergamont poskytuje silu, ochranu a smaragdový pomander povzbudzuje k správnemu smeru a k  bytiu v správnom čase na správnom mieste.

Sviečka je liata do ručne maľovaného skleneného pohára so symbol ÓM, ktorý po vyhorení sviečky môžete použiť ako svietnik. Doba horenia je cca 25 hod.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

 Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8 mm, dĺžka strapca cca 7 cm, dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Vrecúško na japa málu: cca 15 x19 cm

Sviečka: 7 x 7,5cm

Materiál:

Japa mála: amazonit, čierny ónyx, lotosový jaspis

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Sviečka: 90g repkovo-kokosový vosk, éterické oleje

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 23,5 × 18,5 × 10 cm