fbpx

Darčekový balíček „Láska a harmónia“

38,80 

Balíček na meditáciu „Láska a harmónia“ v sebe zahŕňa japa málu, ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály a sviečku z kokosovo-repkového vosku v maľovanom obale.

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: BAL001 Kategória: Značky: , , , ,

 

Japa mála v balíčku má 54 korálok, je menšou verziou klasickej 108 korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe. Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  ruženínu, svetloružového koralu, krištáľu a opalitu. Ruženín  a ružový korál harmonizujú naše city, vnášajú do našich pocitov viac otvorenosti, prispôsobivosti a lásky.

Vrecúško na japa málu je s ručne maľovaným symbolom lotosu ako symbolu čistoty a šťastia. Vrecúško ma rozmery cca 15x19cm a je vyhotovené zo 100% bavlny.

Prírodná sviečka obsahuje zmes rastlinných voskov a olejov, ktoré zaručia čisté, dlhé horenie bez toxínov. Tvorí ju zmes repkového a kokosového vosku s jemnou vôňou ruže. Repka bola vypestovaná v krajinách EÚ na existujúcej poľnohospodárskej pôde. Kokosové orechy pochádzajú z malých plantáží v Ázii a pri ich pestovaní nedošlo k odlesňovaniu.

Sviečka je obohatená o esenciálny olej s vôňou ruže a o pomander z Aura somy. Vôňa ruže prináša harmóniu a mier, ktorý ružový pomander  z Aura somy umocňuje a vnáša priateľskú a láskavú atmosféru.

Sviečka je liata do ručne maľovaného skleneného pohára so symbolom lotosu, ktorý po vyhorení sviečky môžete použiť ako svietnik. Doba horenia je cca 25 hod.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky  (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm, dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Vrecúško na japa málu: cca 15 x 19 cm

Sviečka: 7x7,5cm

Materiál:

Japa mála: ruženín, svetloružový koral, krištáľ, opalit

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Sviečka: 90g repkovo-kokosový vosk, éterické oleje

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 23,5 × 18,5 × 10 cm