fbpx

Darčekový balíček „Slnko a Mesiac“

57,70 

Darčekový balíček  „Slnko a Mesiac“  v sebe zahŕňa japa málu, náramok, ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály a sviečku z kokosovo-repkového vosku v maľovanom obale.

1 na sklade (dostupné na objednávku)

Katalógové číslo: BAL004 Kategória: Značky: , , , ,

Darčekový balíček  „Slnko a Mesiac“  v sebe zahŕňa japa málu, náramok, ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály a sviečku z kokosovo-repkového vosku v maľovanom obale.

Japa mála v balíčku má 54 korálok, je menšou verziou klasickej 108 korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe. Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  amazonitu, avanturínu, citrínu, krištáľu, jadeitu a opalitu. Avanturín vnáša do života radosť a príležitosť, amazonit upokojenie a citrín symbolizuje pohodu, teplo, vitalitu, istotu a dôveru.

Náramok pozostáva rovnako ako mála z amazonitu, avanturínu, citrínu, krištáľu, jadeitu a opalitu, tak aby ste svoj obľúbený kúsok mali vždy pri sebe.

Vrecúško na japa málu je s ručne maľovaným symbolom Slnka – slnečná energia - Pingala a Mesiaca - mesačná energia - Ida, dvoch protikladných energií v tele. Vrecúško ma rozmery cca 15x19cm a je vyhotovené zo 100% bavlny.

Prírodná sviečka obsahuje zmes rastlinných voskov a olejov, ktoré zaručia čisté, dlhé horenie bez toxínov. Tvorí ju zmes repkového a kokosového vosku so sviežou vôňou eukalyptu a bergamotu. Repka bola vypestovaná v krajinách EÚ na existujúcej poľnohospodárskej pôde. Kokosové orechy pochádzajú z malých plantáží v Ázii a pri ich pestovaní nedošlo k odlesňovaniu.

Sviečka je obohatená o esenciálny olej eukalyptu, bergamotu a modrého pomandru z Aura somy. Eukalyptus podporuje imunitu, pomáha pri pochmúrnych myšlienkach a spolu s bergamotom a tmavomodrým pomandrom poskytuje ochranu, inšpiráciu a upokojenie. Sviečka je liata do ručne maľovaného skleneného pohára so symbol Slnka a Mesiac, ktorý po vyhorení sviečky môžete použiť ako svietnik. Doba horenia je cca 25 hod.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Ida a Pingala nádi

Ida, Pingala a Šušumna patria medzi dôležité energetické dráhy, tzv. nádi v našom tele.

Ida sa spája s Mesiacom, chladom a so ženským aspektom. Ida sa vzťahuje k ľavej nosnej dierke, vplýva na parasympatikus - tú časť autonómného nervového systému, ktorý je zodpovedný za oddych, uvoľnenie, spánok a trávenie.

Oproti nej je Pingala nádi, ktorá sa spája so Slnkom, teplom a s aktívnym mužským aspektom. Pingala nádi sa vzťahuje k pravej nosnej dierke a stimuluje sympatikus, tú časť nervovej sústavy, ktorá pripravuje organizmus k útoku, obrane alebo k úteku.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky  (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm. Dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Náramok -  veľkosť korálok 8mm, 19cm (pre 16cm  obvod zápästia) – v prípade inej veľkosti prosím uveďte obvod zápästia do poznámky

Vrecúško na japa málu: cca 15x19 cm

Sviečka: 7x7,5cm

Materiál:

Japa mála a náramok: amazonit, avanturín, citrín, krištáľ, jadeit a opalit

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Sviečka: 90g repkovo-kokosový vosk, éterické oleje

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 23,5 × 18,5 × 10 cm