fbpx

Darčekový balíček „Jing a Jang“

50,70 

Darčekový balíček „Jin a Jang“ v sebe zahŕňa japa málu, náramok, ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály a sviečku z kokosovo-repkového vosku v maľovanom obale.

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: BAL003 Kategória: Značky: , , , , ,

 

Japa mála v balíčku má 54 korálok, je menšou verziou klasickej 108-korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe. Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  magnezitu  a matného ónyxu.  Magnezit ako kameň čistoty a nevinnosti, voľnosti a ónyx pre koncentráciu, pokoru, cieľavedomosť a sebakontrolu.

Náramok pozostáva rovnako ako mála z magnezitu a ónyxu, tak aby ste svoj obľúbený kúsok mali vždy pri sebe.

Vrecúško na japa málu je s ručne maľovaným symbolom Jin a Jang, symbolom protichodných síl, tmy a svetla. Vrecúško ma rozmery cca 15 x 19 cm a je vyhotovené zo 100% bavlny.

Prírodná sviečka obsahuje zmes rastlinných voskov a olejov, ktoré zaručia čisté, dlhé horenie bez toxínov. Tvorí ju zmes repkového a kokosového vosku so sviežou vôňou citrónovej trávy. Repka bola vypestovaná v krajinách EÚ na existujúcej poľnohospodárskej pôde. Kokosové orechy pochádzajú z malých plantáží v Ázii a pri ich pestovaní nedošlo k odlesňovaniu.

Sviečka je obohatená o esenciálny olej z citrónovej trávy a o pomander z Aura somy. Svieža vôňa citrónovej trávy prináša sebaistotu, pozitivitu a ochranu pred negativitou a biely pomander vnáša čistotu a svetlo.

Sviečka je liata do ručne maľovaného skleneného pohára so symbol Jin a Jang, ktorý po vyhorení sviečky môžete použiť ako svietnik. Doba horenia je cca 25 hod.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Jin a Jang

Koncept Jin a Jang v sebe zahŕňa dve protikladné sily, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Jin ako ženskosť, tma, pasivita a Jang ako mužskosť, svetlo, aktivita. Koncept Jin a Jang symbolizuje tmu a svetlo. Tma je neexistencia svetla a svetlo je neexistencia tmy.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm, dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Náramok -  veľkosť korálok 8 mm, 19 cm (pre 16 cm  obvod zápästia) – v prípade inej veľkosti prosím uveďte obvod zápästia do poznámky

Vrecúško na japa málu: cca 15 x 19 cm

Sviečka: 7 x 7,5cm

Materiál:

Japa mála a náramok: magnezit, matný ónyx

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Sviečka: 90g repkovo-kokosový vosk, éterické oleje

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 23,5 × 18,5 × 10 cm