fbpx

Darčekový balíček „Múdrosť a láska“

40,80 

Darčekový balíček „Múdrosť a láska“ v sebe zahŕňa japa málu, náramok a ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály so symbolom ÓM vo fialovej farbe.

1 na sklade (dostupné na objednávku)

Katalógové číslo: BAL005 Kategória: Značky: , , , , ,

Darčekový balíček „Múdrosť a láska“ v sebe zahŕňa japa málu, náramok a ručne maľované vrecúško na uloženie japa mály.

Japa mála v balíčku má 54 korálok, je menšou verziou klasickej 108 korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe. Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  ruženínu, ametystu a hematitu. Ametyst je kameň duchovnej čistoty a meditácie. Upokojuje, rozpúšťa strach zlosť. Spolu s ruženínom prináša rovnováhu medzi city a rozum.  A napokon hematit vnáša pocit bezpečia a tepla.

Náramok pozostáva rovnako ako mála z ruženínu, ametystu a hematitu, tak aby ste svoj obľúbený kúsok mali vždy pri sebe.

Vrecúško na japa málu je s ručne maľovaným symbolom ÓM. ÓM je posvätný zvuk, duchovní znak a mantra. Je to prvotný zvuk, vibrácia, z ktorých vznikol celý vesmír. Vrecúško ma rozmery cca 15x19cm a je vyhotovené zo 100% bavlny.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky  (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm. Dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Náramok -  veľkosť korálok 8mm, 19cm (pre 16cm  obvod zápästia) – v prípade inej veľkosti prosím uveďte obvod zápästia do poznámky

Vrecúško na japa málu: cca 15x19 cm

Materiál:

Japa mála a náramok: ametyst, ruženín, hematit

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 23,5 × 18,5 × 10 cm