fbpx

Japa mála „Pravda a dôvera“

28,90 

Súprava japa mály a ručne maľovaného  vrecúška na japa málu s nápisom „Yoga lover“.

V sete „Pravda a dôvera“ nájdete súpravu ručne maľovaného  vrecúška na japa málu so symbolom Jin a jang a  japa málu, ktorá slúži ako pomôcka pri recitácii mantier. Japa mála má 54 korálok a je menšou verziou klasickej 108 korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe.

Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  vločkového obsidiánu, jaspisu ruža a ónyxu.  Vločkový obsidián vločkový  je kameňom pravdy a úprimnosti a tým pomáha človeku hovoriť a konať tak ako to cíti. Jaspis je kameňom sebadôvery a pevnej vôle. Pomáha dospieť k správnemu rozhodnutiu  a pomáha nájsť odvahu postaviť sa svojim problémom. Ónyx podporí koncentráciu, pokoru, cieľavedomosť a sebakontrolu.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky  (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm. Dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Vrecúško na japa málu: cca 15x19 cm

Materiál:

Japa mála: vločkový obsidián, jaspis ruža, ónyx

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Rozmery 19 × 15 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.