fbpx

Japa mála „Jin a Jang“

24,90 

Súprava japa mály so symbolom Jin a jang a ručne maľovaného  vrecúška na japa málu.

Katalógové číslo: Prod002 Kategória: Značky: , , , ,

V sete „Jin a Jang“ nájdete súpravu ručne maľovaného  vrecúška na japa málu so symbolom Jin a jang a  japa málu, ktorá slúži ako pomôcka pri recitácii mantier. Japa mála má 54 korálok a je menšou verziou klasickej 108 korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe.

Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  magnezitu  a matného ónyxu.  Magnezit ako kameň čistoty a nevinnosti, voľnosti a ónyx pre koncentráciu, pokoru, cieľavedomosť a sebakontrolu.

Jin a Jang

Koncept Jin a Jang v sebe zahŕňa dve protikladné sily, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Jin ako ženskosť, tma, pasivita a Jang ako mužskosť, svetlo, aktivita. Koncept Jin a Jang symbolizuje tmu a svetlo. Tma je neexistencia svetla a svetlo je neexistencia tmy.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky  (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm. Dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Vrecúško na japa málu: cca 15x19 cm

Materiál:

Japa mála: magnezit, matný ónyx

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg
Rozmery 19 × 15 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.