fbpx

Darčekový balíček „Pokoj a odvaha“

51,80 

Darčekový balíček „Pokoj a odvaha“ v sebe zahŕňa japa málu, ručne maľované tričko a vrecúško na uloženie japa mály s motívom ÓM.

Darčekový balíček „Pokoj a odvaha“ v sebe zahŕňa japa málu, ručne maľované tričko a  vrecúško na uloženie japa mály s motívom ÓM.

Japa mála v balíčku má 54 korálok, je menšou verziou klasickej 108 korálkovej. Vďaka menším rozmerom je príjemná na každodenné nosenie ako náramok. A zároveň svoju japa málu máte kedykoľvek pri sebe. Japa mála je vyrobená z polodrahokamov -  oranžového achátu, modrého a žltého jadeitu. Jadeit patrí k ochranným kameňom, ktorý prináša do života šťastie, radosť, pokoj a odvahu. Achát ako kameň vernosti, pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie.

Maľované tričko so symbolom ÓM v pestrofarebnom prevedení. Tričká sú ručne maľované kvalitnými farbami na textil a zafixované. Sú určené na bežné nosenie. Odporúčam  pranie na šetrnom programe do 30 stupňov Celzia, prípadne ručné pranie bez použitia aviváže. Tričko pred praním prevráťte naruby a používajte neagresívne nebieliace prášky na pranie. Žehliť môžete z opaku jednovrstvovo.

Vrecúško na japa málu je s ručne maľovaným symbolom ÓM. ÓM je posvätný zvuk, duchovní znak a mantra. Je to prvotný zvuk, vibrácia, z ktorých vznikol celý vesmír. Vrecúško ma rozmery cca 15x19cm a je vyhotovené zo 100% bavlny.

Ako sa  Japa mála používa?

Japa málu uchopte do pravej ruky a začnite s korálkou naľavo od Guru korálky  (to je tá najväčšia korálka).  Palcom a prostredníkom prevracajte korálky v smere hodinových ručičiek. Používanie ukazováku sa neodporúča, nakoľko predstavuje naše ego. Keď dôjdete ku Guru korálke, tú neprekračujte a  pokračujte späť opačným smerom.

Prečo ÓM?

ÓM je posvätný zvuk, duchovní znak a mantra. Je to prvotný zvuk, vibrácia, z ktorých vznikol celý vesmír. Symbol ÓM má 4 oblúčiky, ktoré charakterizujú štyri stavy vedomia. Dolný oblúčik symbolizuje bdenie. V tomto stave vedomia každý z nás trávi značnú časť svojho života – aktivity, konanie, myslenie, hodnotenie, uvedomovanie si. Horný menší oblúčik symbolizuje hlboký spánok, v ktorom si myseľ prestáva uvedomovať seba samú. Oblúčik medzi dolným a horným symbolizuje snívanie. Ide o mentálne spojenie, kedy sú zmysly  nasmerované dovnútra. Bod nad najvyšším oblúčikom znázorňuje stav turíja - absolútne vedomie jednoty a precítenie prvotnej vibrácie. Oddelenosť polkruhom symbolizuje máju - ilúziu, ktorou sa vnímame oddelene od prapodstaty.

 

Produkty sú dodávané v darčekovom balení a balíček stačí už len podarovať.

Veľkosť:

Japa mála - veľkosť korálok 8mm, dĺžka strapca cca 7 cm. Dĺžka mály vrátane strapca je približne 30 cm.

Tričko: dostupné veľkosti S-XL (pre určenie správnej veľkosti pozri veľkostnú tabuľku)

Vrecúško na japa málu: cca 15x19 cm

Materiál:

Japa mála: achát, jadeit

Tričko: Single Jersey, 100 % bavlna

Vrecúško na japa málu: 100% bavlna

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 23 × 18 × 10 cm
Veľkosť

S, M, L, XL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.